Najnowsza wersja 3ds max

3ds max jest to już kultowy program do tworzenia animacji 3D. Dzięki niemu można tworzyć niesamowite, najnowocześniejsze efekty specjalne. Używany jest przeważnie do tworzenia gier komputerowych, ale znajduje też zastosowanie w produkcjach filmowych i w reklamie.

Zaletą 3ds max 2016 dostępnej w PCC Polska jest przejrzystość i łatwość w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Dzięki zaawansowanym technologicznie narzędziom grafik obsługujący 3ds max może skupić się bardziej na pracy twórczej niż na technologicznych aspektach obsługi programu. Taka sytuacja sprawia, że powstawanie animacji przebiega znacznie szybciej.

Program posiada bardzo użyteczny interfejs, który umożliwia dodanie to programu nowych narzędzi, co pozwala dostosować system do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Pierwsza wersja 3ds max powstała w roku 1990, a w tej chwili na rynku dostępna jest już wersja programu na rok 2016. Najnowsza wersja posiada wiele cieszących się dużym zainteresowaniem innowacji.

Nowością w wersji z 2016 roku jest opcja Max Creation Graph, która umożliwia użytkownikowi tworzenie własnych narzędzi. Opierać się ono będzie na bazie podstawowych kształtów z wykorzystaniem modyfikatorów. Możliwe jest zapisywanie swoich własnych zestawów, modyfikatory podlegają łączeniu.

Pożyteczna jest również opcja, która umożliwia użycie tego samego obiektu w różnych środowiskach. Stworzony przez nas model zostaje zapisany, a zmiany w pierwowzorze zostają automatycznie wprowadzone we wszystkich scenach z jego obecnością.

Opcją obecną w najnowszej wersji jest także biblioteka, która umożliwi przeniesienie modeli z innych programów. Nowoczesne narzędzia pozwolą dostosować je tak, żeby w najnowszej wersji wyglądały bardzo naturalnie.

Tym, co pojawia się po raz pierwszy w 3ds max, są narzędzia umożliwiające nieliniowy montaż, za pomocą którego grafik będzie mógł bardzo precyzyjnie docinać klipy, nie naruszając przy okazji animacji.

Niestandardowe narzędzia użyte w najnowszej wersji programu pozwolą jeszcze bardziej ułatwić i przyspieszyć pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>